Sprawna organizacja pracy, rzetelność, terminowość, fachowość, wysoka jakość wykonywanych usług, zaangażowanie w cały proces inwestycyjny...

Jesteśmy dumni z zadowolenia naszych klientów.


Listopad 2016

Probud

firma deweloperska, Warszawa
"Wykonawca bardzo rzetelnie wywiązał się z przyjętych obowiązków, pomimo bardzo skomplikowanej konstrukcji zabytkowego budynku i mnogości prac, które wymagały współpracy z przedstawicielami biura architektonicznego specjalizującego się w konserwacji zabytków."
"Firma Pana Piotra Wiśniewskiego "Termosystem" wykonała szeroki zakres prac począwszy od instalacji wentylacji mechanicznej, klimatyzacji oraz centralnego ogrzewania po instalację wodnokanalizacyjną, a także modernizację węzła ciepinego w lokalach mieszkalnych i usługowych w budynku zabytkowym przy ul. Mokotowskiej 63 w Warszawie.

Wykonawca bardzo rzetelnie wywiązał się z przyjętych obowiązków, pomimo bardzo skomplikowanej konstrukcji zabytkowego budynku i mnogości prac, które wymagały współpracy z przedstawicielami biura architektonicznego specjalizującego się w konserwacji zabytków.

Warto podkreślić, że budynek jest w pełni zamieszkały, co wymagało stałego kontaktu pracowników firmy Termosystem z lokatorami. Dzięki uprzejmości oraz wysokiej kulturze kadry, prace te przebiegły nienagannie i bez zbędnych uciążliwości dla mieszkańców kamienicy.

Bardzo wysoko oceniamy jakość wykonanych usług. Wachlarz różnorodnych prac został przeprowadzony niezwykle solidnie i zgodnie z harmonogram robót.

Na tak dobrą współpracę w trakcie realizacji inwestycji miały wpływ profesjonalizm Pana Piotra Wiśniewskiego, elastyczność działania, brak problemów komunikacyjnych, jak również rzetelność oraz fachowość kadry techniczno-wykonawczej, która zakres zleconych prac wykonywała z należytą starannością.

Obecnie wszystkie instalacje są sprawne i funkcjonują bardzo dobrze, dlatego w pełni udzielamy referencji firmie Termosystem. Współpraca z takim Wykonawcą to prawdziwa przyjemność i z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować jego usługi."

Październik 2016

Mokotowska 63

spółdzielnia mieszkaniowa, Warszawa
"Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt bardzo aktywnego udziału właściciela Termosystemu Pana Piotra Wiśniewskiego w realizację robót objętych umową. Projekt budowlany, który realizowaliśmy był nietypowy i wymagał sporej kreatywności jak również elastyczności wszystkich zaangażowanych wykonawców w tym Termosystemu."
"Przedsiębiorstwo Termosystem podjęło się realizacji robót instalacyjnych w naszym domu jednorodzinnym.

W zakres prac Termosystemu wchodziła (i) instalacja C.0. (w tym tymczasowa instalacja na okres zimowy 2011/2012), (ii) kotłownia, (iii) instalacja z.w. i c.w. (iv) kanalizacja oraz (v) dostawa i montaż armatury sanitarnej.

Realizacja naszej inwestycji w zakresie określonym powyżej przebiegała terminowo i bez zakłóceń. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt bardzo aktywnego udziału właściciela Termosystemu Pana Piotra Wiśniewskiego w realizację robót objętych umową. Projekt budowlany, który realizowaliśmy był nietypowy i wymagał sporej kreatywności jak również elastyczności wszystkich zaangażowanych wykonawców w tym Termosystemu.

Ekipa instalacyjna Termosystem składa się z doświadczonych fachowców, którzy stosowali się do poleceń i uwag zarówno architeka jaki inspektora nadzoru. Nie było też żadnych większych problemów w koordynacji prac z innymi wykonawcami pracującymi na budowie. Logistyka i zaopatrzenie budowy w materiały niezbędne do wykonania umowy o roboty instalacyjne przez Termosystem działały w sposób sprawny i terminowy. Pracownicy Termosystemu byli zawsze bardzo kompetetni, pomocni, odpowiedzialni i otwarci na proponowane rozwiązania.

Termosystem rozliczał wykonywane prace w sposób bardzo sprawny i przejrzysty zgodnie z umową o roboty instalacyjne i uzgodnionym harmonogramem rzeczowo-finansowym. Roboty dodatkowe były wykonywane i opłacane po uprzednim ich uzgodnieniu. Na wykonane prace otrzymaliśmy gwarancję i do tej pory nasza rodzina nie miała problemów w użytkowaniu instalacji wykonanych W budynku przez Termosystem.

Opierając się na naszych doświadczeniach zprzedsiębiorstwem Termosystem zpewnością możemy zarekomendować jego usługi."

Styczeń 2012

Wetzel

druk i tłoczenie, Duchnów
"Firmę Termosystem wyróżnia profesjonalizm, duże doświadczenie, elastyczność działania oraz pełna gotowość i dyspozycyjność do rozwiązywania problemów klienta. Pracownicy firmy realizują zakres prac zleconych z należytą starannością, są operatywni i odpowiedzialni, Wykazując duze zaangażowanie w wykonywanie powierzonych prac."
"Firma Wetzel współpracowała z firmą Termosystem Piotr Wiśniewski w okresie Sierpień-Grudzień 2011 roku. W tym czasie firma Termosystem wykonywała na terenie naszego zakładu wiele specjalistycznych robót w zakresie rozbudowy i modemizacji instalacji: wodno-kanalizacyjnej, sprężonego powietrzn REHAU w systemie zaciskowym, ciepła technologicznego, wody oraz wentylacji mechanicznej. Ze wszystkich powierzonych zadań firma Termosystem wywiązała się terminowo i bez zastrzeżeń. Firmę wyróżnia profesjonalizm, duże doświadczenie, elastyczność działania oraz pełna gotowość i dyspozycyjność do rozwiązywania problemów klienta. Pracownicy firmy realizują zakres prac zleconych z należytą starannością, są operatywni i odpowiedzialni. Wykazują duze zaangażowanie w wykonywanie powierzonych prac."

Marzec 2010

HM Invest

firma deweloperska, Warszawa
"Firma TERMOSYSTEM to rzetelność, terminowość, fachowość, wysoka jakość wykonywanych robót oraz niezwykłe zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, napotykanych w procesie inwestycyjnym. "
"Jesteśmy firmą deweloperską działającą od 1996 roku na rynku warszawskim.

Z dużym zadowoleniem możemy stwierdzić, że firma TERMOSYSTEM Pana Piotra Wiśniewskiego, z którą od lat współpracujemy, wykonywała nam roboty wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania w budynkach wielorodzinnych przy ulicy Mikołajskiej 17A, Boremlowskiej 51, Czapelskiej 23, Lubomira 3 oraz Radzyminskiej 109 w Warszawie.

Wykonawca wyłoniony został z pośród wielu innych oferentów po dokonaniu dokładnej analizy wszystkich przedstawionych ofert. Możemy jednoznacznie stwierdzić, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Główne cechy firmy TERMOSYSTEM to rzetelność, terminowość, fachowość, wysoka jakość wykonywanych robót oraz niezwykłe zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, jakie sa napotykane w procesie inwestycyjnym.

Z przyjemnością możemy polecić firmę TERMOSYSTEM Pana Piotra Wiśniewskiego jako wysoce profesjonalną, rzetelną i godną zaufania. "

Marzec 2010

Znicz

spółdzielnia mieszkaniowa, Warszawa
"Firma Termosystem wykazała się rzetelnością i dobrą organizacją pracy oraz kulturą osobistą i uprzejmością pracowników. "
"Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Nauczycieli Szkół Średnich Znicz w Warszawie przy ulicy Mickiewicza 37 zaświadcza, że firma TERMOSYSTEM - Piotr Wiśniewski wykonała w 2009 roku w budynku mieszkalnym Spółdzielni wymianę instalacji centralnego ogrzewania.

Wartość wykonanych prac zgodnie z umową wyniosła 368.201.19 zł.

Przy wykonywaniu prac firma wykazała się rzetelnością i dobrą organizacją pracy oraz kulturą osobistą i uprzejmością pracowników firmy w stosunku do mieszkańców.

Prace remontowe zostały zakończone terminowo. Do chwili Obecnej nie ujawniły się żadne usterki. "

Luty 2010

JP Property

nieruchomości, Warszawa
"Sprawność organizacyjna, doświadczenie i posiadane zaplecze techniczne Wykonawcy zadecydowały o profesjonalnym i terminowym przebiegu prac."
"Chciałbym rekomendować firmę Termosystem-Piotr Wiśniewski jako sprawdzonego i doświadczonego Wykonawcę robót instalacyjnych.

W latach 2009-2010 realizując inwestycję przy ulicy Włodarzewskiej 69A w Warszawie korzystałem z usług Pana Wiśniewskiego w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji.

Sprawność organizacyjna, doświadczenie i posiadane zaplecze techniczne Wykonawcy zadecydowały o profesjonalnym i terminowym przebiegu prac, po których zakończeniu jestem przekonany, że decyzja o wyborze firmy Termosystem była słuszna."

Maj 2009

Znicz

spółdzielnia mieszkaniowa, Warszawa
"Przy wykonywaniu prac firma wykazała się fachowością i dobrą organizacją pracy. Przeprowadzenie remontu ułatwiała również kultura osobista i uprzejmość pracowników firmy w stosunku do mieszkańców, co w przypadku tego typu remontu ma istotne znaczenie. Prace remontowe zostały zakończone terminowo i do chwili obecnej nie ujawniły się żadne usterki."
"Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Nauczycieli Szkół Średnich ZNICZ w Warszawie, ul.Mickiewicza 37, zaświadcza, że firma TERMOSYSTEM — Piotr Wiśniewski wykonała w 2006 roku w budynku mieszkalnym Spółdzielni całkowitą wymianę instalacji ciepłej i zimnej wody oraz kanalizacji. Przy wykonywaniu prac firma wykazała się fachowością i dobrą organizacją pracy. Przeprowadzenie remontu ułatwiała również kultura osobista i uprzejmość pracowników firmy w stosunku do mieszkańców, co w przypadku tego typu remontu ma istotne znaczenie. Prace remontowe zostały zakończone terminowo i do chwili obecnej nie ujawniły się żadne usterki."

Listopad 2007

HM Invest

firma deweloperska, Warszawa
"Główne cechy firmy TERMOSYSTEM to rzetelność, terminowość, fachowość, wysoka jakość wykonywanych robót oraz niezwykłe zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, jakie są napotykane w procesie inwestycyjnym."
"Jesteśmy firmą deweloperską działającą od 1996 roku na rynku warszawskim. Z dużym zadowoleniem możemy stwierdzić, że firma TERMOSYSTEM pana Piotra Wiśniewskiego, z którą współpracujemy, wykonywała nam roboty wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Mikołajskiej 17. Niezwykle rzetelnie wywiązywała się z nałożonych obowiązków. Wykonawca wyłoniony został z pośród wielu innych oferentów po dokonaniu dokładnej analizy wszystkich przedstawionych ofert. Możemy jednoznacznie stwierdzić, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Główne cechy firmy TERMOSYSTEM to rzetelność, terminowość, fachowość, wysoka jakość wykonywanych robót oraz niezwykłe zaangażowanie w rozwiązywanie problemów, jakie są napotykane w procesie inwestycyjnym."

Marzec 2007

KiM Art

złoto i biżuteria, Warszawa
"Chcemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą TERMOSYSTEM... Zlecone roboty przebiegały sprawnie i zostały zakończone w w terminie. "
"Chcemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą TERMOSYSTEM.

Zlecone roboty instalacyjne wykonywane w budynku przy ulicy Olbrachta 57 w Warszawie w roku 2006/2007 przebiegały sprawnie i zostały zakończone w w terminie.

Pan Piotr Wiśniewski uczestniczył również w załatwianiu niezbędnych formalności projektowych i urzędowych odciążając nas czasowo i czyniąc przebieg inwestycji bardzo sprawnym i profesjonalnym."

Luty 2007

aDAM

oficyna wydawniczo-poligraficzna, Warszawa
"Bardzo wysoko oceniamy jakość wykonanych usług. Praca została wykonana bardzo solidnie, przed terminem jaki zakładał harmonogram robót."
"Firma Pana Piotra Wiśniewskiego - "Termosystem" wykonała na nasze zlecenie wewnętrzną instalację wodnokanalizacyjną, ciepłowniczą oraz gazową w budynku Usługowym zlokalizowanym przy ulicy Rolnej.

Wykonawca bardzo rzetelnie wywiązał się z przyjętych na siebie obowiązków, pomimo bardzo skomplikowanej konstrukcji budynku, którego fundamenty znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie tunelu Metra.

Bardzo wysoko oceniamy jakość wykonanych usług. Praca została wykonana bardzo solidnie, przed terminem jaki zakładał harmonogram robót.

Na tak dobrą współpracę w trakcie realizacji Inwestycji miały wpływ bardzo pozytywne cechy osobowościowe Pana Piotra Wiśniewskiego. z którym współpracujemy od ponad 10 lat. nastawione na pełne zaspokojenie życzeń Inwestora w zakresie powierzonych zadań. Również zatrudniona kadm techniczno-wykonawcza dokładała wszelkich starań, aby prace wykonywane były na wysokim poziomie.

W pełni udzielamy referencji firmie Termosystem. Współpraca z takim Wykonawcą jest dla Inwestora przyjemnością pomimo nudności, jakie występują w trakcie realizacji każdej inwestycji. "

Czerwiec 2004

Positano

restauracja, Warszawa
"Chciałbym wyrazić zadowolenie z dobrze układającej się 10-letniej współpracy z firmą Termosystem. Do dnia dzisiejszego służy radą oraz wykonuje prace konserwacyjne w krótkich i dogodnych dla nas terminach."
"Chciałbym wyrazić zadowolenie z dobrze układającej się 10-letniej współpracy z firmą Termosystem.

Pan Piotr Wiśniewski wykonywał na nasze zlecenie i w lokalach naszej sieci roboty remontowo - modernizacyjne polegające na kompleksowej wymianie lub montażu instalacji wodno- kanalizacyjnych, gazowych i centralnego ogrzewania.

Do dnia dzisiejszego służy radą oraz wykonuje prace konserwacyjne w krótkich i dogodnych dla nas terminach. Ma to duże znaczenie przy specyfice prowadzonej przez nas działalności w branży gastronomicznej."

Sierpień 2003

Wodan

dystrybutor materiałów budowlanych, Warszawa
"Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy polecić firmę Termosystem jako kompetentnego i rzetelnego wykonawcę dysponującego wykwalifikowaną kadrą i odpowiednim zapleczem technicznym."
"W okresie od grudnia 2002 roku do sierpnia 2003 roku firma Termosystem Piotr Wiśniewski wykonywała roboty remontowe instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania w obiektach biurowo-magazynowych firmy Wodan. Roboty zostały wykonane terminowo i z należytą starannością. Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy polecić firmę „Termosystem" jako kompetentnego i rzetelnego wykonawcę dysponującego wykwalifikowaną kadrą i odpowiednim zapleczem technicznym."

Luty 1999

Tetra Pak

opakowania, Warszawa
"Wzajemną współpracę oceniamy pozytywnie."
"W budynku przy ul. Puławskiej 336 firma Termosystem wykonała instalację wodno-kanalizacyjną gazową i ogrzewanie. Obecnie zajmuje się konserwacją w/w instalacji. Wzajemną współpracę oceniamy pozytywnie."

Listopad 1998

Morex

agencja wydawnicza, Warszawa
"Prace przebiegały zgodnie z harmonogramem. Obecne funkcjonowanie urządzeń nie budzi zastrzeżeń. Dokonywane są regularne przeglądy techniczne kotłowni gazowej oraz pozostałych urządzeń instalacyjnych."
"Oświadczam, że firma instalacyna Termosystem Piotr Wiśniewski wykonała pełen zakres robót instalacyjnych w obiekcie Agencji Wydawniczej MOREX. w 1996r. Prace przebiegały zgodnie z harmonogramem. Obecne funkcjonowanie urządzeń nie budzi zastrzeżeń. Dokonywane są regularne przeglądy techniczne kotłowni gazowej oraz pozostałych urządzeń instalacyjnych."

Październik 1998

Positano

restauracja, Warszawa
"Współpracę z panem Pioterm Wiśniewskim oceniamy bardzo pozytywnie."
"Niniejszym oświadczam, że firma Termosystem pana Piotra Wiśniewskiego wykonała w naszym zakładzie przy ulicy Kasprowicza 30 w 1996 roku kompletną instalację wodociągową centralnego ogrzewania wraz z instalacją pieca gazowego firmy Vaillant do centralnego ogrzewania i ciepłej wody oraz kompletną wymianę instalacji gazowej. Od 1996 roku instalacje i urządzenia są konserwowane przez firmę Termosystem. Współpracę z panem Pioterm Wiśniewskim oceniamy bardzo pozytywnie."

Październik 1998

Nasza Księgarnia

wydawnictwo, Warszawa
"Roboty przebiegały zgodnie z harmonogramem. Obecnie wszystkie instalacje są sprawne i funkcjonują bardzo dobrze."
"Niniejszym poświadczam, że firma Termosystem wykonywała w naszym budynku przy ulicy Sarabandy 24C w Warszawie prace instalacyjne: instalację wodno-kanalizacyjną i ogrzewanie. Roboty przebiegały zgodnie z harmonogramem. Obecnie wszystkie instalacje są sprawne i funkcjonują bardzo dobrze."

Porozmawiajmy o Państwa potrzebach