Firma Termosystem została wyróżniona tytułem Złoty Instalator, przyznanym przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji za wzorcowe wykonawstwo instalacji.

Otrzymane przez Termosystem certyfikaty odzwierciedlają politykę stałego doskonalenia umiejętności pracowników firmy.


Złoty Instalator

Tytuł przyznany w 2009 roku przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji za "wzorcowe wykonawstwo instalacji gazowniczych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania".

Dyplom

Dyplom Policealnego Studium Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann w Piasecznie. Wyróżnienie za postawę i bardzo dobre wyniki w nauce.

Tytuł zawodowy technika

Dyplom Policealnego Studium Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessrnann w Piasecznie. Pan Piotr Wiśniewski pomyślnie zaliczył 4 semesty nauki oraz obronił pracę dyplomową uzyskując świadectwo państwowe, tytuł zawodowy technika oraz paszport specjalistyczny firmy Viessmann.

Polecany instalator PURMO

Certyfikat znajomości zasad montażu i eksploatacji grzejników i ogrzewania podłogowego Purmo.

Przeszkolony projektant i instalator REHAU

Zaświadczenie przeszkolenia w zakresie projektowania i montażu systemów REHAU: grzejników/HAS,listwy przypodłogowej HASSO, ogrzewania podłogowego/RFBH i instalacji domowych typu HIS 311 firmy REHAU.

Przeszkolony instalator i serwisant Düker

Ukończenie szkolenia serwisowego w zakresie funkcjonowania i montażu wanien akrylowych Cosima zwykłych i z hydromasażem, uzyskania uprawnienia do instalowania i konserwacji w/w wanien..

Seminarium HANSA

Ukończenie fachowego seminarium firmy HANSA na temat "Technika armatur w teorii i praktyce".

Autoryzowany instalator Pool-Spa

Szkolenie z montażu i instalacji produktów firmy Pool-Spa zakończone uzyskaniem tytułu autoryzowanego instalatora..

Certyfikat branżowy SGGiK

Zaświadczenie Polskiej Korporacjii Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji o rzetelności i wysokiej jakości świadczonych usług oraz o znajomości aktualnych przepisów technicznych i nowoczesnych technologii i stosowaniu ich w praktyce.

Podziękowania od firmy Buderus

Podziękowania od firmy Buderus za wieloletnie zaangażowanie w promocje i sprzedaż urządzeń grzewczych tej marki.

Certyfikat uprawnień serwisowych BWT

Poświadczenie kwalifiacji w zakresie montażu, uruchomiania i usług serwisowych urządzeń firmy BWT AG w zakresie stacji uzdatniania wody.

Autoryzowany instalator Aquatherm

Autoryzacja wykonawstwa instalacji sanitarnych z tworzywa sztucznego do wody pitnej. zimnej i gorącej, centralnego ogrzewania oraz innych mediów w systemie Fusiotherm.

Autoryzowany instalator Propex

Autoryzowany instalator sieci PROPEX, zrzeszającej firmy handlowe i wykonawcze w zakresie usług montażu instalacji sanitarnych i grzewczych. Autoryzowany instalator jest uprawniony do wykonywania montażu oraz udzielania 10-letniej gwarancji na szczelność instalacji w technologii WIRSBO.

Zastosowanie i montaż instalacji WIRSBO

Ukończenie kursu w zakresie stosowania i montażu instalacji sanitarnych do wody zimnej i ciepłej, c.o. grzejnikowego i podłogowego w technologii WIRSBO, z uprawnieniem do wykonywania instalacji w tej technologii.

Przeszkolony instalator firmy Saunier Duval

Świadectwo ukończenia szkolenia w zakresie montażu i pierwszych uruchomień kotłów i podgrzewaczy wody użytkowej produkcji firmy Saunier Duval.

Szkolenie firmy Rothenberger

Świadectwo ukończenia kursu w zakresie stosowania narzędzi R-System firmy Rothenberger.

Autoryzowany instalator Aquatherm

Firma Aquatherm reprezentowana przez Grad. lng. Jacka Llgaszewsklego udziela autoryzacji firmie Termosystem na wykonawstwo instalacji sanitarnych z tworzywa sztucznego do wody pitnej, zimnej l gorącej, centralnego ogrzewania c.o. oraz innych mediów określonych w dokumentacji technicznej systemu fusiotherm.

Przeszkolony instalator zabezpieczeń Hilti

Firma Hilti (Poland) zaświadcza. że pracownicy firmy TERMOSYSTEM PIOTR WIŚNIEWSKI zostali przeszkoleni w zakresie prawidłowego stosowania i wykonywania biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych Hilti.

Uprawniony instalator pomp ciepła Dimplex BIMs

Pan Piotr Wiśniewski uczestniczył w szkoleniu specjalistycznym prowadzonym przez GLEN DIMPLEX POLSKA i BIMS PLUS i uzyskał uprawnienia do montażu pomp ciepła Dimplex.

Autoryzowany instalator Vaillant

Firma Termosystem uzyskała autoryzację urządzeń marki Vaillant.

Przeszkolony serwisant pomp ciepła Daikin

CENTRUM NOWYCH TECHNOLOGII Daikin zaświadcza. ze Piotr Wiśniewski z firmy TERMOSYSTEM uczestniczył w szkoleniu serwisowym Odnawialne źródła energii - Pompy ciepła ALTHERMA firmy DAIKIN.

Certyfikowany projektant, instalator i serwisant Venton

COMFORT SYSTEM WYŁĄCZNY IMPORTER FIRMY VENTON przyznaje firmie TERMOSYSTEM Piotr Wiśniewski Certyfikat I Stopnia ukończenia specjalistycznego szkolenia w zakresie projektowania, montażu i serwisowania systemów centralnego odkurzania VENTON.

Autoryzowany serwisant Daikin

Ten dyplom zaświadcza. że Piotr Wiśniewski z firmy TERMOSYSTEM uczestniczył w szkoleniu Systemy VRV III + ITC firmy DAIKIN i otrzymal autoryzację serwisową w zakresie w/w urządzeń.

Porozmawiajmy o Państwa potrzebach